Apr 05 2010

Laiškai iš Tailando. Kaip aš netekau plaukų

Autorius 17:26 kategorijoje Kelionės,Tailandas

Jau turbūt daugelis matėt ar Facebook’e aptarėt mano naują šukuoseną, bet dalis žmonių to dar nežino. Taigi, nusiskutau plaukus.

[ad#GABaneris]

Dar Vilniuje kilo idėja, kad ši kelionė yra puikus būdas sužinoti, kaip aš atrodau be plaukų arba nesiskutęs barzdos. Pastarasis bandymas nepavyko – visą savaitę ar daugiau nesiskutau barzdos, bet viskas, kas užaugo buvo gan reti ploni dygliai, kurie labiau erzino, nei puošė. Taigi, barzdą nusirėžiau, filosofu netapau :)

Praėjusią savaitę persikraustėme į kitą salos galą, į Haad Yao paplūdimį, kur apsistojome dviem savaitėm viešbutyje ant jūros kranto. Pirmas dienas pailsėjus ir atsigavus nuo nuotykių su motoroleriu, susitaikius su ilgalaikiu peršalimu ir išgydžius Pijos slogą, lengviau atsipūtėm ir pradėjome galvoti, ką čia tokio nuveikus. Kadangi vaikščiojau visas subintuotas, negalėjau šlapinti žaizdų, tad ir plaukų plautis nelabai galėjau. Jau buvo atėjęs laikas kirptis. Kristinai leptelėjau, kad būtų gerai kirpykloj apsilankyti ir nusiskusti. Mano didžiai nuostabai, Kristiną aplankė entuziazmas – griebė skustuvą ir sako “Einam!”.

Mažumėlę sunerimau – galvoti ir šnekėti apie plaukų skutimą yra viena, o nusiskusti – visai kita. O jei atrodysiu negražiai? O jeigu jausiuos negerai? Ir visgi, norisi pabandyti ir kada gi daugiau, jei ne dabar? Juolab, kad čia karšta ir tarp vietinių vakariečių skusta galva yra gan populiaru.

Taigi, kelias pirmas dienas pratinausi neišsigąsti veidrodyje išvydęs plikį, dar kelias dienas bandžiau suprasti, kaip aš čia atrodau. Regis, apsipratau. Dabar bandau pratintis prie jausmo, kad ant galvos plaukų nėra – kolkas sekasi neblogai, išskyrus buvimą saulėje, kuri čia dieną pakyla tiesiai virš galvos ir be gailesčio kepina plikę – kelis kartus net bėgau ieškoti pavėsio. Beliko įgusti skustis skalpą – pirmas bandymas buvo gana sėkmingas, tikiuosi taip seksis ir toliau.

Share Button

Komentarų: 7

Komentarų kiekis: 7

 1. Goda Gutautaitė 05 Apr 2010 21:20

  cool, paskutinėj atrodai geriausiai, kai matos bendras vaizdas, o ir bintai nemaišo. :)

 2. Kostikas 06 Apr 2010 17:27

  man trecia faina!!! beveik kaip ramsteinu vokalistas 😀

 3. Arunas 07 Apr 2010 07:44

  Va, taip ir atrodo evoliucija. O gal tai revoliucija?

 4. Augustas Gutautas 07 Apr 2010 07:53

  Žiūrint link ko (r)evoliucionuojama :)

 5. Jonas G. 10 Apr 2010 16:53

  Žinant, kad tajams labai svarbūs plaukai, o kaip tik dabar protesto vardan tajai ruošiasi nusiskusti galvas, na bent jau protestuojanti dalis, tai visai simboliška Tailande apsiskusti :)

 6. zijon 11 Apr 2010 20:48

  O kodėl nepabandžius nusiskusti ir antakių!? ;)))

  ž

 7. Rytisas 26 Apr 2010 00:39

  Man patiko…
  Ei, žiūriu į paskutinę fotkę ir galvoju, ką tu čia man primeni…
  Taigi atrodai kaip jaunas Lui De Funesas :DDDD

Trackback URI | Comments RSS

Komentuokite