Jun 16 2010

Laiškai iš Tailando. Mėnuo tylos

Autorius 09:12 kategorijoje Tailandas

Na štai – jau trečias mėnuo Tailande eina į pabaigą, o pastarajį mėnesį nerodžiau tinklaraštyje jokių gyvybės ženklų, tad nenuostabu, kad dalis žmonių mūsų pasigedo ir ėmė klausinėti, ar mes dar gyvi, ar viskas tvarkoje. Ta proga norėčiau visus nuraminti – viskas mums gerai, esame gyvi ir sveiki, planuojame kelionę į kaimyninį Laosą, išvykstame už kelių dienų. Neramumai Bankoke jau tapo istorija ir niekas apie juos beveik nebekalba. Tiek trumpai apie tai, kad viskas pas mus gerai, o tylą bloge sugalvojau kompensuoti kitu būdu.

[ad#GABaneris]

Vakar vaikštinėjau su Pija po Chiang Mai ir galvojau, kad tinklaraščio rašymas visgi yra darbas, reikalaujantis nemažai dėmesio ir pastangų. Netgi esant tokiame lietuviams ir daugumai vakariečių egzotiškame krašte kaip Tailandas, sugalvoti, ką parašyti ir parodyti tinklaraštyje yra šiokia tokia užduotis smegenims. Tačiau supratau, kad problema yra ne tame, kad nėra apie ką rašyti, bet tame, kad yra turbūt per daug, tačiau per smulkių dalykų, kad išsiplėsti iki pilno ir išsamaus tinklaraščio įrašo ar foto reportažo, arba išsiplėsti įmanoma, tačiau tektų dėstyti sausus ir nuobodžius faktus, kurie sugadintų visą reikalą. Reiškia apie ką rašyti yra, problema yra kaip rašyti.

Nemažai skaitytojų skaito šį tinklaraštį dėl nuotraukų ir dažnai sulaukiu prašymų įdėti jų daugiau. Šie prašymai ir prieš kelias dienas Kristinos pradėtas Daily Looks stiliaus tinklaraštis pasufleravo gerą idėją – kasdieniai mini įrašai bloge su viena ar keliomis nuotraukomis bei trumpais komentarais. Tokiu būdu galima užfiksuoti ir pasidalinti su visu pasauliu begale daugiau ar mažiau egzotiškų akimirkų, kurių gyvenant Tailande tikrai netrūksta. Tikiuosi, tai bent šiek tiek kompensuos karts nuo karto ištinkančią tylą tinklaraštyje :)

Share Button

Komentarų: 3

Komentarų kiekis: 3

 1. zijon 16 Jun 2010 20:20

  O aš vis spėliau, kad čia Daily looks. O gi čia Kristinos išmislas! Sveikinu! :)

 2. martynas 24 Jun 2010 04:23

  nesiparink!:)
  as tik vis galvoju kaip jus sugrisit namo..biski tokia palaiminga zapadlo..:)(
  gero gero gero jums laiko!!!labai pavydziu baltu baltu pavydu!!:)
  nereikia sokejos ir traumatologo?:)

 3. Augustas Gutautas 24 Jun 2010 10:05

  Visai praverstų traumatologas – čia medikams yra ką veikti :) O šokėjos visur darbo gali rasti :)

Trackback URI | Comments RSS

Komentuokite